Sparingi: Lato 2015

1. Łęk Ostrów 3:5 Sanoczanka Święte

W poniedziałek 27 lipca sparing rozegrali beniaminek ligi okręgowej juniorów starszych oraz beniaminek II ligi juniorów starszych. Dla juniorów z Ostrowa był to sparing, który miał pokazać od czego zaczynają przygotowania, ponieważ odbył się dopiero jeden trening.

Początek meczu lepszy w wykonaniu gospodarzy, ale padła tylko jedna bramka. Goście skutecznie wykorzystywali błędy rywali i przeprowadzali kontry co pozwoliło im prowadzić 1:3. W pewnym momencie było już 1:5, ale gospodarze obudzili się, strzelili dwie bramki i mieli jeszcze bardzo dobrą końcówkę, ale wynik już się nie zmienił. Mimo porażki gra wyglądała niewiele gorzej niż gości, udawało się przeważać w niektórych momentach. Z Sanoczanką rozegramy w sierpniu jeszcze jeden sparing.

1:0 - R. Bernal

2:5 - D. Storek (R. Bernal)

3:5 - R. Bernal (S. Janusz)

2. Sanoczanka Święte 7:2 Łęk Ostrów

W poniedziałek 10 sierpnia jeszcze jeden sparing między sobą rozegrali juniorzy Łęku i Sanoczanki. Tym razem to w Łęku brakowało kilku zawodników, a gospodarze wyszli mocniejszym składem. Od początku meczu obrona gości zawodziła, gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę i wykorzystali bezwzględnie błędy Łęku. Po 30 minutach było już 4:0. Potem przez jakiś czas przeważał Łęk, następnie znowu gospodarze i w ostatniej akcji meczu gospodarze ustalili wynik spotkania na 7:2.

4:1 - K. Trelka (R. Bernal)

6:2 - A. Bernal (R. Bernal)

3. Łęk Ostrów 4:4 Dąb Dobkowice (2:0)

17 sierpnia juniorzy Łęku rozegrali ostatni sparing przed środowym pierwszym meczem ligowym. Pierwsze 45 minut należało do gospodarzy, chociaż goście mieli również swoje okazje. W drugiej połowie po kilku zmianach mecz się wyrównał i do ostatniej minuty były emocje. Łęk nie wykorzystał dwóch rzutów karnych i ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4.

1:0 - D. Storek (R. Bernal)

2:0 - M. Koralewicz (rz. wolny)