Podsumowanie sezonu 2014/15.

W sezonie 2014/15 juniorzy starsi bez większych problemów wykonali cel numer 1, czyli awans do ligi okręgowej. Mimo braku zawodników z rocznika 96 zwyciężyli w swojej lidze aż z 8 punktową przewagą, a rozegrali zaledwie 11 meczy o punkty w całym sezonie. Teraz przed nimi 24 mecze w lidze okręgowej, a aspiracje są na zakończenie sezonu w czubie tabeli.

Sezon rozpoczęli od zwycięstwa w Manasterzu. Mecz był ciężki i trudniejszy niż spodziewali się przed sezonem. Wiadome się stało, że mogą być problemy z awansem. Następne zwycięstwo ze Skołoszowem oraz bardzo cenne z Sanem Jarosław pozwoliły uwierzyć że możemy wygrać tutaj z każdym. Dopiero w ostatnim (szóstym) meczu rundy jesiennej stracili punkty przegrywając u siebie z Morawskiem. W tabeli mieli 15 punktów (3 przewagi nad Sanem i 4 nad Morawskiem). Bardzo dobrze przepracowana zima oraz aż 6 sparingów miało przygotować juniorów Łęku do wygrania ligi. Piwoda wycofała się przed rundą wiosenną, więc do rozegrania było tylko 5 meczów. Na rozpoczęcie z Manasterzem pewna wygrana u siebie 5:0. Następnie duża nieskuteczność w Skołoszowie i remis 2:2, ale szczęśliwie wszystkie mecze w tej kolejce kończą się remisem. Kolejny mecz to był mecz na szczycie. Stawką było już zapewnienie sobie pozycji lidera. Udało się, Łęk pokonał na własnym stadionie San Jarosław 5:2. Ostatnie 2 mecze wygrane, ale to był czas przede wszystkim dla zawodników rezerwowych.

Najlepszy Strzelec: Rafał Bernal (ŚP) - 12 bramek

Najlepszy Asystujący: Sebastian Sabat (NA) - 6 asyst

--->Statystyki zawodników<---

Jeżeli nic juniorom nie przeszkodzi to jest spora szansa nawet na wygranie ligi po raz TRZECI z rzędu. Niby beniaminek, ale to będzie trzeci sezon, w którym drużynę tworzą ci sami ludzie od ponad 2 lat.

Naszym celem nie jest tylko utrzymanie, chcemy walczyć i zająć jak najwyższe miejsce. Stać nas na wiele!