Passa podtrzymana!

W jednym z meczów XI kolejki jarosławskiej okręgówki juniorów Łęk Ostrów rozegrał mecz u siebie z Majdanem Sieniawskim. Obie drużyny zajmowały wysokie miejsca w tabeli i dzielił je tylko jeden punkt. Zapowiadało się na wyrównany oraz zacięty mecz i tak właśnie było.

Początek meczu należał do gospodarzy z Ostrowa. Przejęli inicjatywę podczas gdy goście cofnęli się, aby nie stracić szybko bramki. Z czasem gra stawała się coraz bardziej wyrównana. Było dużo fauli i stałych fragmentów gry, ale wciąż nie padła żadna bramka. Dopiero pod koniec pierwszej połowy błąd bramkarza gości został wykorzystany i Łęk schodził na przerwę prowadząc 1:0. W drugiej połowie nie przeważała żadna z drużyn. Gra toczyła się głównie w środku pola i sytuacji do zdobycia bramek było mniej niż w pierwszej połowie. 15 minut przed końcem jeden z zawodników Majdanu dwa razy powiedział o kilka słów za dużo w kierunku sędziego co skutkowało dwiema żółtymi kartkami. Już po chwili Łęk mocno zaatakował rywala i prowadził 3:0. Gospodarze zrobili jeszcze 4 zmiany w samej końcówce, a gościom udało się jeszcze strzelić bramkę honorową. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Łęku 3:1. Doskonała passa zwycięstw została podtrzymana, jest to szósty wygrany mecz z rzędu Łęku!!!

Łęk Ostrów 3:1 GKS Majdan Sieniawski (1:0)

1:0 - K. Trelka (P. Górski) - Długa piłka za obrońców, bramkarz popełnia błąd mijając się z piłką i napastnik strzela pomiędzy nogami obrońcy stojącego na linii.

2:0 - K. Trelka (K. Kosiński) - Wejście z piłką pomiędzy dwóch obrońców i strzał na dalszy słupek bramki gości.

3:0 - K. Trelka - Złe wybicie obrońcy gości i napastnik pewnie strzela niemal do pustej bramki.