Piąte zwycięstwo z rzędu!

W 9. kolejce Łęk Ostrów zmierzył się z MKS Kańczugą. Od samego początku inicjatywę przejęli goście z Ostrowa i po chwili było już 0:1. Gospodarze próbowali stawić opór, ale nie mogli stworzyć dogodnej sytuacji do wyrównania. Łęk nadal napierał na bramkę rywala, do przerwy zdobyli bramkę na 0:2, ale nie wykorzystali kilku świetnych okazji. W drugiej połowie gospodarze zaczęli trochę zagrażać gościom, ale to Łęk zdobył jeszcze dwie bramki nie tracąc przy tym żadnej.

MKS Kańczuga 0:4 Łęk Ostrów (0:2)

0:1 - R. Bernal (D. Mazur) - Dośrodkowanie na dalszy słupek zakończone strzałem głową po przekątnej pod słupek.

0:2 - R. Bernal (K. Trelka) - Piłka za obrońców i strzał po ziemi w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem.

0:3 - R. Bernal - Przyjęcie na 16m i strzał z prostego podbicia pod słupek.

0:4 - M. Grabski (R. Bernal) - Lekkie dośrodkowanie z prawej strony zakończone strzałem po koźle pod słupek.