Siódme zwycięstwo z rzędu!

W meczu przedostatniej kolejki rundy jesiennej Łęk Ostrów rozegrał mecz u siebie z Sokołem Sieniawą. Gospodarze przed tym meczem zajmowali 3 miejsce, natomiast goście byli na miejscu 4. Na początku meczu Łęk starał się przeważać, a na nieszczęście Sokoła ich zawodnik otrzymał czerwoną kartkę już w 8 minucie. Mimo wszystko mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 30 minucie po strzale z dystansu, przy którym bramkarz Sokoła mógł się lepiej spisać. W 53 minucie obie drużyny musiały grać w 10-tkę, ponieważ tym razem zawodnik Łęku zobaczył czerwoną kartkę. W tym momencie zrobiło się więcej miejsca na boisku i obie drużyny atakowały raz za razem. Gospodarze po golu na 2:0 zaczęli grać jednym napastnikiem, aby zabezpieczyć tyły i wtedy goście dłużej utrzymywali się przy piłce. Jednak to nie wystarczyło na zawodników gospodarzy i do końca meczu wynik pozostał bez zmian.

Łęk Ostrów 2:0 Sokół Sieniawa (1:0)

1:0 - K. Trelka (K. Koralewicz) - Dalekie wybicie bramkarza, napastnik dobrze przyjmuje piłkę, oddaje strzał zza pola karnego i piłka wpada do bramki po rękach bramkarza.

2:0 - K. Kosiński - Mocny strzał z rzutu wolnego, bramkarz odbija piłkę przed siebie i ta zostaje wpakowana do bramki przez napastnika.