Imponujące zwycięstwo na wyjeździe!

Santos Piwoda 0-6 Łęk Ostrów (0:2)

Gospodarze mimo wysokiej porażki bardzo dobrze sobie radzili. Goście nie spodziewali się takiej gry rywali patrząc na tabelę. Łęk trochę zaskoczony sprostał zadaniu i do przerwy prowadził 0:2. W drugiej połowie goście przeważali, trener wprowadził wszystkich pięciu zawodników z ławki rezerwowych, natomiast gospodarze mimo dobrej gry nie zdołali wykorzystać sytuacji do strzelenia choćby jednej bramki. W naszej drużynie zmiennicy pokazali się ze znakomitej strony i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 0:6.

0:1 - S. Sabat - Po małym zamieszaniu strzał z 16m pod słupek.

0:2 - K. Kosiński (S. Sabat) - Wewnętrzną częścią stopy z woleja precyzyjnie w dolny róg bramki.

0:3 - M. Grabski (S. Janusz) - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego efektowny strzał z nożyc, piłka wpada do siatki od słupka, przepiękna bramka.

0:4 - S. Janusz (K. Kosiński) - Podanie z linii końcowej po ziemi i strzał z 5m od poprzeczki.

0:5 - R. Bernal (K. Sebastyanka) - Po ograniu przeciwnika mocny i precyzyjny strzał z ponad 20m.

0:6 - P. Kwaśny (R. Bernal) - Szybka kontra, wystawienie piłki po ziemi i napastnik wykańcza akcje strzałem do prawie pustej bramki.

Żółte kartki: K. Sebastyanka, R. Bernal, K. Suchy