Świetna gra!

Juniorzy Łęku pokonali u siebie przyjezdnych z Rudołowic. Początek meczu był wyrównany, ale w następnych minutach gospodarze rozkręcili się. Do przerwy prowadzili 4:1 mimo kilku niewykorzystanych okazji. W drugiej połowie mecz znowu się wyrównał, a pod koniec goście lekko przeważali. W doliczonym czasie spotkania goście zmniejszyli rozmiary porażki i mecz zakończył się wynikiem 5:3.

1:0 - M. Grabski (S. Sabat) - Głową pod słupek po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Sabata.

2:0 - R. Bernal (P. Łubiński) - Wykończenie niskiego dośrodkowania mimo lekkiego trącenia piłki przez bramkarza.

3:0 - S. Sabat (M. Koralewicz) - Długa piłka do Sabata, który ośmieszył dwóch obrońców świetnym dryblingiem i strzelił mocno nie dając szans bramkarzowi.

4:1 - S. Sabat (R. Bernal) - Świetne odzyskanie piłki przez Bernala i podanie do dobrze ustawionego Sabata, który strzela do prawie pustej bramki.

5:2 - M. Grabski (M. Małysz) - Po wrzucie z autu, Grabski świetnie utrzymuje się przy piłce i strzela na dalszy słupek z bliskiej odległości.