Pierwsze punkty!

W III kolejce, która odbyła się 26 sierpnia, Łęk rozegrał mecz u siebie ze Startem Pruchnik. Gospodarze rozpoczęli ligę od dwóch porażek, natomiast goście od dwóch zwycięstw. Na początku Łęk przejął inicjatywę i dążył do szybkiego wyjścia na prowadzenie. Po 12 minutach gospodarze prowadzili 2:0 po bramkach Grabskiego. Goście zdobyli bramkę kontaktową po jednym ze stałych fragmentów, ale jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki. W 50 minucie Łęk podwyższył na bezpieczne 5:1 i nadszedł czas na zmiany. Start coraz częściej atakował w drugiej połowie, strzelił bramkę na 5:2 i nie zamierzał na tym poprzestawać. Mecz stał się wyrównany, obie drużyny dobrze zagrały w obronie i wynik nie uległ zmianie do końca meczu.

Łęk Ostrów 5:2 Start Pruchnik (4:1)

(5')    1:0 - M. Grabski - Po małym zamieszaniu strzał po ziemi z 16m.

(12')  2:0 - M. Grabski (D. Storek) - Po dośrodkowaniu z rożnego strzał głową w okienko.

(30')  3:1 - K. Kosiński (M. Grabski) - Sam na sam z bramkarzem, zwód do prawej strony i strzał do pustej bramki.

(35')  4:1 - K. Trelka (K. Kosiński) - Dwójkowa akcja w szesnastce rywali zakończona strzałem po ziemi z lewej nogi.

(50')  5:1 - R. Bernal (D. Storek) - Dośrodkowanie z wolnego na bliższy słupek i strzał głową pod dalszy słupek.