Fatalna końcówka...

W sobotę 22 sierpnia w ramach II kolejki ligi okręgowej juniorów starszych Łęk Ostrów gościł na stadionie Wólki Pełkińskiej. Pierwsze 20 minut wyglądało tak że goście przejęli inicjatywę, tworzyli dogodne sytuacje, ale byli nieskuteczni. Po dwóch zmarnowanych "setkach" jeden błąd w obronie i gospodarze wyszli na prowadzenie. Gra trochę się wyrównała, ale po strzale z rzutu wolnego padła druga bramka dla gospodarzy. Goście z Ostrowa czuli że są w tym meczu lepsi i wyszli bardzo zdeterminowani na drugą połowę. Bramkę kontaktową zdobył K. Kosiński, który w końcu się przełamał i w ciągu 15 minut strzelił hat-tricka. W 75 minucie bramkę na 2:4 dołożył K. Trelka po świetnym dośrodkowaniu dopiero co wprowadzonego na boisko S. Wiśniowskiego. W ostatnich 8 minutach pojawiły się błędy w komunikacji bramkarz-obrona, świeży napastnik gospodarzy wykorzystał bezwzględnie 3 błędy i niespodziewanie zapewnił im zwycięstwo.

Długo będziemy żałować tego meczu, 3 punkty były w garści. Rozkręcamy się, na boisku byliśmy lepsi, musimy tylko popełniać mniej błędów.

2:1 - K. Kosiński (K. Trelka)

2:2 - K. Kosiński (K. Trelka)

2:3 - K. Kosiński (K. Trelka)

2:4 - K. Trelka (S. Wiśniowski)