Sparingi: Lato 2014

1. Łęk Ostrów 5:7 Piast Tuczempy

Dnia 02.08 ŁĘK rozegrał pierwszy sparing w nowym sezonie podejmując na swoim boisku Piast Tuczempy. Warto dodać, że przed meczem nie odbył się ani jeden trening. Widać było chaos w grze naszych zawodników oraz brak sił na 90 minut. W efekcie pierwsza porażka od ponad roku.

Nasi chłopcy przeważali pierwszą połowę lecz nie udało się tego znacznie wykorzystać. Do przerwy było po trzy. Po przerwie goście strzelili dwie bramki, później ŁĘK wyrównał i pod koniec meczu Ostrowiacy opadli z sił i dali sobie strzelić kolejne dwie bramki. Końcowy wynik 5:7.

Bramki:
1:0- S. Sabat. (M.Grabski) - Podanie technicznie górą, przyjęcie na klatkę piersiową i strzelec się nie myli w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

2:2- P. Łubiński. (M. Koralewicz) - Wywalczona piłka na 16-stym metrze gości i strzelec lobuje bramkarza.

3:2- M. Grabski.(K. Kosiński) - Piękne podanie górą od M.Grabskiego do asystującego i ten drugi podaje piętką piłkę do strzelca i pewny strzał do pustej bramki. Ładna dwójkowa akcja.

4:5- S. Stopa. - Płaski strzał po długim słupku i niefortunna obrona bramkarza gości.

5:5- K. Kosiński. (S. Stopa) - Po niezłym podaniu biegnie prawą stroną i wychodzący bramkarz gości znów zostaje przelobowany.

2. Łęk Ostrów 3:4 Sanoczanka Święte

W Niedzielę juniorzy Łęku rozegrali sparing na swoim boisku z Sanoczanką. U gości widać było lepsze zgranie i dłuższe utrzymywanie się przy piłce. Gospodarze próbowali zaskoczyć przeciwnika szybkimi atakami od razu po przejęciu piłki. W pierwszej połowie obie drużyny miały po jednym rzucie karnym i oba zamienili na bramki. Do przerwy remis 2:2. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i ostatecznie Goście wygrali ten sparing 3:4.

Łęk Ostrów 3-4 Sanoczanka Święte

1-1 - R. Bernal (K. Kosiński) - Wejście z piłką między dwóch obrońców i wykończenie sytuacji "sam na sam".

2-1 - R. Bernal - (Rzut karny)

3-3 - M. Koralewicz - Odbiór piłki w "szesnastce" rywali i strzał z bardzo ostrego kąta na dalszy słupek.