Pełen Optymizm! (Podsumowanie sezonu 2013/14)

Podsumowanie Sezonu 2013/14, Istotne Zmiany, Cele Na Obecny Sezon oraz Najważniejsze Informacje.

Podsumowanie:

W wykonaniu juniorów młodszych Łęk Ostrów sezon 2013/14 był wprost wspaniały. Już po pierwszych trzech meczach wzrosły ambicje i oczekiwania nawet na pierwsze miejsce. Piłkarze przebrnęli przez cały terminarz nie zaznając porażki i efektem było wygranie A-Klasy juniorów młodszych. Nagroda za trenowanie, podejście do każdego meczu, ale przede wszystkim za wyniki znajduje się na obrazku poniżej.

*** Najlepszy strzelec - Bernal Rafał (18 bramek)

Najlepiej asystujący - Kosiński Kamil (11 asyst)

Najwięcej minut na boisku - Sebastyanka Krystian (1120 minut)

Istotne Zmiany: (W sumie tylko jedna)

- Koniec juniorów młodszych. W tym sezonie Klub LKS Łęk Ostrów zgłosił do gry Juniorów STARSZYCH. Natomiast skład zawodników pozostaje bez żadnych zmian w porównaniu do sezonu 2013/14.

Cele na Sezon 2014/15:

W tym sezonie nie zobaczymy nowego piłkarza w porównaniu do poprzedniego roku. Brak zawodników z rocznika 1996 zmniejsza nasze szanse. Jednak posiadamy zgraną drużynę, od której można się spodziewać wywalczenia: Awansu do Ligi Okręgowej juniorów starszych.

Najważniejsze i najnowsze informacje:

- Wygranie A-Klasy juniorów młodszych

- Juniorzy Starsi na Sezon 2014/15

- Pierwszy sparing 02.08.14 z Piastem Tuczempy. Wynik 5:7 dla gości. Rozegranie sparingu kiedy jeszcze nie odbył się choćby jeden trening było złym posunięciem... W efekcie pierwsza porażka od ponad roku.

- Pierwszy Trening odbędzie się 08.08.14 (o 19:00)

- Następne sparingi -NIE WIADOMO, z kim i kiedy.