Lider pokonany!!!

12 września w ramach VI kolejki okręgówki juniorów Łęk Ostrów zagrał w Hureczku z liderem. San Hureczko tydzień temu po raz pierwszy stracił punkty remisując w Kańczudze, natomiast Łęk miał pauzę. W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Obie drużyny grały uważnie w obronie, ale miały też dobre okazje do wyjścia na prowadzenie. Gospodarze mieli dwie 100%-we sytuacje, natomiast goście 3, ale wynik do przerwy 0:0. W drugiej połowie goście wyszli na prowadzenie, a chwilę później zawodnik gospodarzy otrzymał drugą żółtą kartkę i opuścił boisko. Łęk szybko to wykorzystał i po 70 minutach prowadził 0:3. W ostatniej akcji meczu goście strzelili bramkę samobójczą, ale wygrali ten mecz 1:3.

San Hureczko 1:3 Łęk Ostrów (0:0)

0:1 - D. Mazur (K. Trelka) - Strzał z 20m do pustej bramki.

0:2 - M. Grabski (R. Bernal) - Strzał z ponad 20m prawie w okienko.

0:3 - M. Grabski (D. Storek) - Po dośrodkowaniu strzał w bramkarza i dobitka pod poprzeczkę.