Bez żadnej presji!

Po zapewnieniu sobie zwycięstwa w lidze juniorzy Łęku bez żadnej presji pojechali na mecz do Rudołowic. Było trochę eksperymentów, dużo zmian w przerwie i dobry wynik na koniec. Sama gra wyglądała przyzwoicie. W pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 3:3 mecz był wyrównany. Druga już pod dyktando gości z Ostrowa, którzy tworzyli dużo sytuacji bramkowych m. in. poprzez dobrą grę skrzydłami.

Błękitni Rudołowice 3:5 Łęk Ostrów (3:3)

0:1 - P. Łubiński (M. Grabski) - Strzał z 10m po ziemi na dłuższy słupek, piłka wpadła do siatki od słupka.

2:2 - S. Sabat (D. Storek) - Przedłużenie głową i przelobowanie bramkarza w sytuacji "sam na sam"

3:3 - D. Storek (S. Sabat) - Strzał z 16m w okienko bramki, piłka trąciła jeszcze poprzeczkę.

3:4 - K. Trelka (A. Bernal) - Dośrodkowanie z linii końcowej na 7m i wykończenie strzałem z woleja.

3:5 - M. Grabski (R. Bernal) - Podanie prostopadłe i wykorzystana sytuacja "sam na sam", piłka wpadła do bramki od poprzeczki.