Okręgówka!

16 maja odbył się mecz na szczycie, który już mógł przesądzić kto zakończy ligę na pozycji lidera. Łęk gościł na swoim boisku San Jarosław i potrzebował zwycięstwa, aby już 3 kolejki przed końcem zapewnić sobie awans do ligi okręgowej. Gospodarze lepiej zaczęli mecz, przeważali i zdobyli dwie bramki. Goście po jednej z kontr strzelili bramkę kontaktową, ale chwilę potem już było 3:1. W drugiej połowie Łęk kontrolował wynik spotkania i pewnie zwyciężył 5:2. Tym samym gospodarze wywalczyli sobie awans do wyższej ligi!

ŁĘK Ostrów 5:2 SAN Jarosław (3:1)

1:0 - R. Bernal (K. Kosiński) - Wejście między obrońców i strzał pod słupek w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem.

2:0 - D. Storek (S. Janusz) - Po małym zamieszaniu podkręcony strzał z 16m pod słupek.

3:1 - R. Bernal (M. Grabski) - Dwójkowa akcja zakończona strzałem pod słupek z 11m.

4:1 - D. Storek (D. Mazur) - Przelobowanie wychodzącego bramkarza, piłka otarła się jeszcze o poprzeczkę.

5:1 - M. Grabski - Strzał z rzutu wolnego z 25m pod poprzeczkę.