Zwycięstwo w wielkim stylu!

W meczu VII kolejki okręgówki juniorów Łęk zagrał u siebie z Sanem Jarosław. Obie drużyny w poprzedniej kolejce odniosły zwycięstwa. Łęk pokonał silne Hureczko na ich stadionie, natomiast San zdobył pierwsze punkty w tym sezonie wygrywając z Kańczugą.

Na początku meczu gospodarze za wszelką cenę starali się strzelić bramkę jako pierwsi. Goście grali trochę cofnięci i utrzymywali bezbramkowy remis. Jeden kiks obrońcy gości został od razu wykorzystany przez gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie. Przez dłuższą chwilę wynik i gra się nie zmieniała. Następnie San zdecydował się bardziej zaatakować, ale bezskutecznie, natomiast Łęk dołożył jeszcze dwie bramki przed przerwą. Druga połowa również pod dyktando gospodarzy, którzy strzelili jeszcze 4 bramki. Pod koniec meczu goście wyprowadzili kontrę i zdobyli bramkę honorową.

Łęk Ostrów 7:1 San Jarosław (3:0)

1:0 - K. Trelka (M. Koralewicz) - Długa piłka z obrony i strzał na wślizgu w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem.

2:0 - M. Grabski (K. Kosiński) - Wyłożenie piłki na 16m i mocny strzał pod poprzeczkę.

3:0 - K. Kosiński (K. Sebastyanka) - Niepewna interwencja bramkarza i błyskawiczna dobitka napastnika.

4:0 - D. Mazur (K. Kosiński) - Mocny strzał lewą nogą z ~30m pod poprzeczkę.

5:0 - R. Bernal (D. Mazur) - Dośrodkowanie z rożnego zakończone strzałem głową w środek bramki.

6:0 - R. Bernal (D. Storek) - Dośrodkowanie z wolnego zakończone strzałem głową na bliższy słupek.

7:0 - P. Kwaśny (S. Wiśniowski) - Dośrodkowanie na dalszy słupek i lekki strzał głową obok bramkarza.