Zwycięstwo!

Zwycięstwo!

ZWYCIĘSTWO!

Dziś juniorzy z Ostrowa zagrali pierwszy mecz w rundzie wiosennej.Wygraliśmy, chodź nie był to prosty mecz.

Od początku narzucaliśmy swoją grę . W 20 minucie został sfaulowany Kosiński K. w akcji sam na sam. Obrońca gości zostaje wykluczony z boiska. W 25 minucie z dobrego dośrodkowania z rzutu rożnego Bernal R. strzela bramkę dającą prowadzenie gospodarzom. 10 minut później Rafał B. podaje głową do świetnie wychodzącego Mateusza G., ten drugi pakuje piłkę między nogami bramkarza. Trzecia bramka to kopia pierwszej bramki, strzela Bernal R. lecz tym razem asystuje Janusz S. Rzut wolny pośredni, Sebastyanka podaje, a Sabat to wykorzystuje i mamy już 4:0. Ostatnią bramkę strzela Bernal Arkadiusz po prostopadłym podaniu od Grabskiego. Koniec meczu.

1:0 Bernal R.(Mazur)

2:0 Grabski M. (Bernal)

3:0 Bernal R. (Janusz)

4:0 Sabat S. (Sebastyanka)

5:0 Bernal A. (Grabski)